Aeratoriai


Perkamiausia
Batai aeratoriai
Batai aeratoriai
DS100
Suteikia vejai naują kvėpavimą.Privalumai:- atgaivina sukietėjusį gruntą;- gerina pralaidumą orui ir drėgmei;- veja tampa imlesnė ..
13
8.79€
Dvipusis aeratorius skarifikatorius, 38 cm
NNN58356
Specialus vejos priežiūros įrankis. Plieniniai dantys išdėstyti lygiagrečiai - ašmenys nupjauna velėną ir pašalina samaną, žolės l..
10
15.59€
Nagai, purentuvas, sodo mažas, plieninis, 400mm, Proline
NNN35306
Mini nagai naudojami dirvai purenti ir aeruoti, nepažeidžiant augalų šaknų. Rankinis įrankis optimalus darbui akmenuotoje žemėje i..
33
5.09€
Rankinis vejos aeratorius - skarifikatorius Draper Tools 430 mm
DS216
Puikus įrankis jūsų sodui ar sklypui - dirvos vėdinimas yra būtinas vejos vėdinimo ir atnaujinimo procesasPrivalumai:- atgaivina s..
15
30.99€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.