Perkamiausia
Ekologiška šliužų ir sraigių gaudyklė
Ekologiška šliužų ir sraigių gaudyklė
DS628
Ekologiška šliužų ir sraigių gaudyklė Agrecol sukurta daugkartiniam ir paprastam naudojimui. Paprasto įtaiso pagalba žymiai sumaži..
6
4.19€
Perkamiausia
Kalkės medelių balinimui AGRECOL 1,2kg
Kalkės medelių balinimui AGRECOL 1,2kg
DS495
Kalkės skirtos medžių ir krūmų kamienams balinti, kad būtų išvengta vadinamojo žiemos nudegimo padarinių. Jis taip pat skirtas dir..
7
3.99€
Kalkės medelių balinimui TARGET, padidintas sukibimas, 1kg
DS405
Kalkės medelių balinimui TARGET su padidintu sukibimu. Skirtos medžių ir krūmų kamienams balinti, kad būtų išvengta vadinamojo žie..
24
3.49€
Medžių kamienų apsauginė juosta AGRECOL, 20 cm, 2.5m
DS496
Medžių kamienų juosta naudojama gaudyti medžių žievės plyšiuose ar ant kamienų žiemojančius kenkėjus. Ant medžių kamienų uždė..
32
4.29€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.