Akumuliatorinės žolės ir krūmų žirklės | Rebel Tools RB-5003

Modelis:
RB5003
Prekės unikalus numeris:
NNN214289
Gamintojas:
Rebel
Prekę pristatysime iki 2021-12-19
53
34.99€
Ar jums patinka stebėti, kaip jūsų sodas keičiasi nuo pavasario iki vėlyvo rudens? Jo grožis priklauso nuo to, kiek jėgų įdedate, fantazijų ir laiko. Todėl verta įsitikinti, kad po ranka būtų tinkami sodo įrankiai.
„Rebel Tools“ sodo žirklės leis greitai ir patogiai suformuoti krūmus ar apkarpyti medžių šakas. Šis lengvas ir patogus sodo prietaisas padės jums sukurti žalias skulptūras, sferas ir kitas figūras savo sode. Taip pat nereikia svarstyti, kokias žirkles rinktis.
Rinkinyje yra specialus dangtelis, kurį galite greitai pakeisti, nereikia papildomų įrankių. Akumuliatorinis peilis „Rebel Tools“ nepakeičiamas ten, kur reikia tikslumu ir nepasiekia nei vejapjovė, nei žolės trimeris.
Įrenginio įkrovimas trunka apie 1 valandą ir jo pakanka 20 minučių nepertraukiamam veikimui.
Komplekte 2 keičiami antgaliai skirtingiems darbams atlikti.

Atsiliepimai: 0
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.