Vazonas / konteineris Boardee Fencycase 38x18x16cm, antracito spalva
DS11
Vazonas / konteineris Boardee Fencycase DDEF400 ne tik praktiškas, net ir papuoš bet kokią aplinką. Tinka balkonams, terasoms..
2
7.79€
Vazonas / konteineris Boardee Fencycase 38x18x16cm, balta spalva
DS12
Vazonas / konteineris Boardee Fencycase DDEF400 ne tik praktiškas, net ir papuoš bet kokią aplinką. Tinka balkonams, terasoms..
2
7.79€
Vazonas / konteineris Boardee Hook DDECZ400, 38x21x13cm, ruda ar balta spalva
DS10
Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, pasižyminčiu tvirtumu. Galima naudoti ir viduje, ir lauke.SPECIFIKACIJOS:Medžiaga: plastika..
45
4.99€
Vazonas / konteineris Boardee Fencycase su įdėklu ir tvirtinimo kabliais, 58x18x16cm, antracito spalva
DS40
„Boardee Fencycase“ vazonai leidžia sutvarkyti namų erdves, derinant skirtingus stilius ir pageidavimus. Tai puikiai papildo teras..
2
14.29€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.