Naujasis parduotuvės logotipas
2022/03/31 561
Naujasis parduotuvės logotipas
Internetinės parduotuvės "Namuzona.lt" logotipas, naudotas nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio, deja, moraliai paseno. Viena iš pavadinimo inicialo raidžių "Z", matoma grafinėje logotipo dalyje, šiuo metu ir ateityje jau asocijuosis tik su Rusijos invazijos į Ukrainą faktu ir tragedija. Todėl atnaujinome pa..
Patogi "PRANEŠKITE MAN" paslauga
2022/02/27 574
Patogi "PRANEŠKITE MAN" paslauga
Jei prekės nėra sandėlyje, vietoje mygtuko "Į KREPŠELĮ", galite pamatyti "PRANEŠKITE MAN". Ką tai reiškia?Jei tai yra prekė, kurios Jums reikia ir ieškote, paspauskite mygtuką, įrašykite savo elektroninį paštą, vardą bei patvirtinkite. Gavę Jūsų registarciją žinosime, kad ko Jūs ieškote ir Jus infor..
SVETAINĖS ATNAUJINIMAS: pakeitimai kataloge
2022/02/02 705
SVETAINĖS ATNAUJINIMAS: pakeitimai kataloge
Katalogas nuolat papildomas - didėja ne tik pasiūlymų skaičius, bet keičiasi ir katalogo struktūra. Todėl atnaujinimas buvo būtinas tam, kad naršymas, paieška ir bendrai apsipirkimas Jums būtų dar patoghesnis.Prekės dabar suskirstytos į keletą pagrindinių kategorijų: SĖKLŲ KATALOGAS, AUGALŲ AUGIMIMU..
Atnaujintas gėlių ir prieskoninių augalų sėklų katalogas
2022/01/30 861
Atnaujintas gėlių ir prieskoninių augalų sėklų katalogas
Džiugu pranešti, kad ATNAUJINOME KATALOGĄ ir šiuo metu siųlome virš 650 skirtingų gėlių ir prieskoninių augalų sėklų pasirinkimą.Papildėme pasiūlymais iš Legutko, Toraf, Pnos, Durr Samen, Vilmorin katalogų.Visus pasiūlymus rasite čia: GĖLĖS, PRIESKONINIAI AUGALAI, DEKORATYVIOS ŽOLĖS ir VISAS SĖKLŲ K..
KATALOGE: platus daigyklų ir vazonėlių pasirinkimas
2022/01/17 899
KATALOGE: platus daigyklų ir vazonėlių pasirinkimas
Atnaujinome ir papildėme prekių katalogą! Dabar jame rasite platų pasirinkimą vazonėlių, daigyklų, padėklų - tai, ko tikrai reikia kiekvienam daiginančiam ar auginančiam namuose, tiek profesionalui, tiek ir mėgėjui.Kataloge rasite: balkoniniai vazonai, vazonai braškėms ir daržovėms, daigyklos, ..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.