Puošnioji Katalpa Lietuvoje
2022/02/16 1569
Puošnioji Katalpa Lietuvoje
Šio gražuolio neįsimylėti neįmanoma! Keliaujant per Kroatiją, prieš 20 metų, negalėjau atsistebėti jaukiomis gatvių kavinukėmis, kurių lauko staleliai slėpese po gražiai suformuotais medžiais. Iš tolėliau, tuomet dar neįgudusiai akiai, tai atrodė lyg formuota liepa, akacija, ar tiesiog - kažkas ypat..
10 mažai žinomų faktų apie Libano kedrą (Cedrus Libani)
2022/02/02 715
10 mažai žinomų faktų apie Libano kedrą (Cedrus Libani)
Libano kedras laikomas vienu mėgiamiausių medžių pasaulyje. Dėl išraiškingos formos, turtingos istorijos, ilgaamžiškumo. Libano Kedras vaizduojamas ir Libano emblemoje. Nors yra daug faktų apie šį nuostabų medį, pateikiame 10 mažiausiai žinomų.NUMERIS 1Jis matomas filme apie Harį Poterį. Garsusis ..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.