Sėklų stratifikavimas. Kas ir kaip?
2022/04/07 833
Sėklų stratifikavimas. Kas ir kaip?
Daigindami augalus iš sėklų, dažnai susidūriame su terminais „stratifikavimas“ arba „stratifikacija“. Jei jums tai nauji terminai, jie gali atrodyti mįslingai. Taigi kas yra stratifikacija? Kodėl kai kurioms sėkloms to reikia? Ir kokie to atlikimo metodai?KAS YRA STRATIFIKACIJA?Stratifikacija yra pr..
Kaip skarifikuoti sėklas
2022/03/18 638
Kaip skarifikuoti sėklas
Tiesiog faktas, kad pradedantys augintojai nori kuo labiau pagreitinti dygimą. Deja, motina gamta nepalengvino šios užduoties, suprojektuodama kiekvieną sėklos kevalą taip, kad būtų kuo kietesnis ir nepralaidesnis. Ir tai yra tam, kad sėklos gamtoje būtų mažiau pažeidžiamos, išliktų kuo ilgiau gyvyb..
7 ženklai, kad jūsų kambariniams augalams reikia daugiau šviesos ir ką daryti
2022/03/01 739
7 ženklai, kad jūsų kambariniams augalams reikia daugiau šviesos ir ką daryti
Šviesa yra pagrindinis augalų augimo ir gyvybingumo veiksnys. Tačiau ar visada žinome, kokie jos trūkumo ženklai? Netgi tada, kai mūsų akimis namuose pakankamai šviesos, jos lygis gali būti visiškai netinkantis augalams.Žemiau - 7 ženklai, kuriais augalai signalizuoja apie šviesos trūkumą.1. Augalai..
Dirvožemio rūgštingumo nustatymas
2022/02/01 1058
Dirvožemio rūgštingumo nustatymas
Vienas iš svarbiausių dirvožemio kokybės kriterijų yra dirvožemio rūgštingumas. Ilgametė žemdirbystės praktika ir moksliniai tyrimai parodė, kad skirtingų rūšių augalai mėgsta nevienodo rūgštingumo dirvožemį.Dirvožemio rūgštingumas, arba dirvožemio reakcija, - tai viena iš dirvožemio savybių, nuo ku..
Vermikulitas sėklų stratifikavimui ir daiginimui
2022/01/22 983
Vermikulitas sėklų stratifikavimui ir daiginimui
Vermikulitas – labai lengva medžiaga. Gaunama iš žėručio, kuris susmulkinamas ir kaitinamas aukštoje temperatūroje (iki 900–1 0000C), jos kiekis padidėja nuo 15 iki 20 kartų.Vermikulitas sulaiko didelį kiekį vandens bei teigiamus jonus – magnį, kalcį, kalį, tad labia sėkmingai naudojamas kaip prieda..
Kodėl daigai ištįsę
2022/01/04 835
Kodėl daigai ištįsę
Sėklų daiginimas yra labai malonus užsiėmimas. Tai kaip mažas stebuklas, kurį galite stebėti savo akimis: mažytė sėkla, įterpta į dirvą, atgyja ir per trumpą laiką tampa daigeliu, auga, stiprėja. Tačiau ne visada tai taip paprasta ir nerūpestinga. Džiugina matyti greitai augančius daigus. Tačiau tai..
Sėklos luobelės šalinimas nuo daigų
2022/01/03 584
Sėklos luobelės šalinimas nuo daigų
Taip kartais atsitinka daigams sudygus – sėklos lukštas ar luobelė nenori skirtis su savo naujagimiu. Paprastai luobelė nukrinta, kuomet stiprūs pirmieji daigų lapai ar spygliukai tiesiog atsiplėšia nuo jos.  Tačiau ne visi daigai atrodo tam stiprūs pakankamai, o lapelių galiukus sulaikantis lu..
Kodėl ir kaip mirkyti sėklas
2021/12/31 872
Kodėl ir kaip mirkyti sėklas
Sėklų mirkymas yra sena įgudusių daržininkų ir sodininkų gudrybė, kurią pradedantieji dažnai pamiršta. Tai reikia daryti, nes išmirkytos sėklos dygsta greičiau ir geriau.Šiame straipsnyje – kodėl patariama sėklas mirkyti ir kaip tai daryti.Sėklų mirkymo priežastysKas nutinka sėkloms jas pamirkius va..
Kaip išvengti pelėsio ir dirvos grybelio atsiradimo?
2021/12/29 519
Kaip išvengti pelėsio ir dirvos grybelio atsiradimo?
Praleidžiate valandų valandas atidžiai planuodami ir rinkdamiesi Jums tinkamus augalus, dar ilgiau ruošdami daigyklas, sėdami sėklas bei sudarydami dygimui tinkamas sąlygas. Tačiau visus Jūsų planus ir svajones auginti gražius ir originalius augalus sodyboje ar sodo sklype gali niekais paversti pelė..
Kaip prižiūrėti ką tik sudygusius daigus
2021/12/26 487
Kaip prižiūrėti ką tik sudygusius daigus
Pagaliau! Jūsų viduje pasėtos  sėklos sudygo. Didelis darbas padarytas, bet kas toliau? Šie mažyčiai maži daigai dabar kasdien vis daugiau džiugins savo augimu. Tačiau dabar jiems reikės ir daugiau priežiūros.  Kuo daugiau jos skirsite, tuo geresnį rezultatą turėsite. Tikrai klystate ..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.