Perkamiausia
Įrankių rinkinys sėjimui ir daigų auginimui
Įrankių rinkinys sėjimui ir daigų auginimui
DS217
Puikus pagalbininkas!Itin praktiškas rinkinys su rankiniu mini sėtuvu ir dviems pagalbiniais įrankiais sėjimui ir pikavimui.Medžia..
42
2.79€
Įrankių rinkinys sėjimui, sodinimui ir daigų auginimui
DS128
Trijų praktiškų priemonių rinkinys daigams sėti, sodinti, auginti. SPECIFIKACIJOS:Medžiaga: plastikas (polipropilenas)Spalva: žali..
27
3.19€
Sodo įrankių rinkinys bonsai sodininkui mėgėjui, 13 įrankių komplekte, dėklas. DOVANOS IDĖJA!
DS403
13 įrankių komplektas kambarinių gėlių, bonsai mėgėjams. Jame įrankiai, tinkami sėti, persodinti, pikiuoti, formuoti, drėkint..
12
16.99€
Sodo įrankių rinkinys gėlininkui sodininkui mėgėjui, 6 įrankia komplekte. DOVANOS IDĖJA!
DS404
Nedidelių 6 įrankių komplektas kambarinių gėlių, sodo augalų mėgėjams. Jame įrankiai, tinkami sėti, persodinti, pikiuoti, for..
33
10.99€
Sodo įrankių rinkinys sodininkui mėgėjui, 10 įrankių komplekte. DOVANOS IDĖJA!
DS142
10 dalių sodo įrankių rinkinys - puikiai tiks kaip dovana bet kokia proga mamai, tėčiui, močiutei, seneliui, vaikui ar bet kuriam ..
12
19.99€
Sodo įrankių rinkinys sodininkui mėgėjui, 6 įrankiai komplekte. DOVANOS IDĖJA!
DS402
Sodo įrankių rinkinys sodininkui mėgėjui. Pagaminta iš lengvo ir patvaraus plastiko ir idealiai tinka augalų auginimui bei priežiū..
33
10.99€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.