Jūsų prekių krepšelis tuščias

Melsvė ABIQUA MOONBEAM (hosta) sodinukas
ABIQUA MOONBEAM
Stambialapė ABIQUA MOONBEAM - plačiais ovaliais arba apvaliais tamsiai žalios spalvos lapais su melsvai žaliais atspalviais ir nuo..
13
1 atsiliepimas
4.00€
Kaina be PVM: 3.31€
Melsvė AUGUST MOON (hosta) sodinukas
AUGUST MOON
Gražuolė melsvė AUGUST MOON pavasarį pradeda šviesiai žalios spalvos, vasarai įsibėgėjus vis ryškėja ir tampa geltonos spalvos.Vie..
22
1 atsiliepimas
4.00€
Kaina be PVM: 3.31€
Melsvė AUREOMARGINATA (hosta) sodinukas
AUREOMARGINATA
AUREOMARGINATA -  pasižymi nuostabiai, auksu apjuosta lapija. Dėl savo augimo formos, kompaktiškumo ir dekoratyvumo puikiai t..
19
4.00€
Kaina be PVM: 3.31€
Melsvė BRESSINGHAM BLUE (hosta) sodinukas
BRESSINGHAM BLUE
BRESSINGHAM BLUE - širdelės formos, labai dideli, susiraukšlėję, šiek tiek banguoti melsvai žali lapai. Saulėtose vietose mėlynas ..
20
4.00€
Kaina be PVM: 3.31€
Melsvė GOLDEN TIARA (hosta) sodinukas
GOLDEN TIARA
GOLDEN TIARA - viena iš gražesnių melsvių rūšių. Sudaro kompaktišką kauburėlį iš plačiai ovalių iki širdies formos, vidutiniškai ž..
38
4.00€
Kaina be PVM: 3.31€
Melsvė HALCYON (hosta) sodinukas
HALCYON
HALCYON - širdelės formos, intensyviai mėlynos spalvos lapai su vaško pilkumo danga. Ši yra atsparesnė Saulei, tačiau saulėtoje vi..
19
4.00€
Kaina be PVM: 3.31€
Melsvė PATRIOT (hosta) sodinukas
PATRIOT
PATRIOT- viena įdomiausių melsvių veislių. Lapija tamsiai žalia su plačiu banguotu baltos spalvos pakraščiu, sukuriančiu ypač..
1
5.00€
Kaina be PVM: 4.13€
Melsvė SATISFACTION (hosta) sodinukas
SATISFACTION
Melsvės yra vienos iš populiariausių daugiamečių augalų, skirtų pavėsingoms vietoms.Augalai tvirtais, dažnai dideliais lapais bei ..
17
4.00€
Kaina be PVM: 3.31€
Melsvė TORTILLA CHIP (hosta) sodinukas
TORTILLA CHIP
TORTILLA CHIP - lapai ryškiai aukso geltonumo ir švelnios tekstūros, akivaizdžiai gysloti. Užauga iki 60 cm aukščio ir 8..
6
4.00€
Kaina be PVM: 3.31€
NUOLAIDA -7%
Melsvė WINTER SNOW (hosta) sodinukas
Melsvė WINTER SNOW (hosta) sodinukas
WINTER SNOW
WINTER SNOW pasižymi dailiais levandų spalvos  vasaros pradžioje virš lapijos pakilusiais žiedeliais. Patrauklios tekstūros š..
15
4.00€ 3.71€
Kaina be PVM: 3.07€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.