Įsimintų sąrašas
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Krepšelis

Jau penkiolika metų Jums siūlome įvairių dekoratyvių augalų (medžių, krūmų, vijoklių) bei gėlių (vienmečių ir daugiamečių) sėklų.
Pateikdami daiginimo instrukcijas tikimės, kad sėkmingai pasėsite, auginsite, užauginsite tai, ko ne visada galima surasti prekybos centruose, turguose ar pas kitus dekoratyvių augalų augintojus. Ir tiesa, kad kas pačių užauginta nuo pačio pirmo momento, kai sėklą įspaudžiame į žemę, įgauna neįkainuojamą vertę. Juk tai, ką padarome savo rankomis, ir yra brangiausia bei mieliausia.
Tačiau sėjimas, daigų priežiūra, pikiavimas, tinkamas šviesos ir drėgmės rėžimas - ne tik žinių, kantrybės ir kruopštumo reikalaujantis užsiėmimas. Tai atima daugiau laiko.
Todėl džiaugiamės jums galėdami pasiūlyti alternatyvą.

SĖJINUKAI IR SODINUKAI IŠ MULTIPALEČIŲ IR VAZONĖLIUOSE
Multipaletėse auginami ir parduodami dažniausiai vienmečiai ar daugiamečiai žoliniai augalai, gėlės. Jie turi pakankamai susiformavusią ir stiprią šaknų sistemą. Tokie sėjinukai skirti tolimesniam auginimui savo reikmėms arba pardavimai, bet, jei tam jau yra tinkamos sąlygos, tinka ir sodinimui tiesiai į nuolatinę augimo vietą. Tokių augalų aukštis, atsižvelgiant į rūšį ir veislę, dažnai varijuoja nuo 5 iki 15 cm.
Vazonėliuose augalai jau turi pilnai susiformavusią šaknų sistemą. Tai jau antramečiai ar dar vyresni augalai, kurių aukštis gali siekti 1,5 m ar daugiau. Vazonėliuose dažniausiai parduodami dekoratvūs augalai, krūmai, vijokliai.

REZERVAVIMAS NIEKO NEKAINUOJA
Kai vazonėliuose augalai parduodami praktiškai ištisus metus, augalus iš multipalečių galite rezervuoti nuo rudens iki pavasario, o gausite juos nuo kovo iki birželio.Jusm tereikia nuspręsti, ko ir kiek reikia, pateikti rezervacijos užsakymą kartu su Jūsų kontaktine infromacija, o augalų paruošimo momentu mes su jumis susisieksime ir aptarsime užsakymo vykdymą,mokėjimą, siuntimo būdą.
Rezervuojant iš anksto  galite sutaupyti nuo 10 iki 25 proc. augalų vertės. ATKREIPKITE DĖMESĮ: augalai multipaletėse visada būna žymiai pigesni, nei parduodami vazonėliuose.

NEPARDUODAME KATĖS MAIŠE, NES JŪS VISADA ŽINOTE IR MATOTE, KĄ UŽSAKOTE!
Tai pats ekonomiškiausias ir saugiausias augalų įsigyjimo būdas: pas mus rezervuodami augalus iš anksto, nemokate jokio rezervacijos mokesčio. Apmokėjimas ir siuntimo būdas yra aptariami, kai augalai būna paruošti.
Kad augalų pirkimas internetu būtų ne rizika, o patogumas, prieš išsiųsdami Jūsų įsigytus augalus visada Jums pateiksime augalų realiu laiku nuotraukas. Jei jums pasirodys, kad tai nėra tai, ko tikėjotės, Jūs galite atsisakyti rezervacijos be jokio praradimo ar papildomų sąlygų.

DAUGUMA AUGALŲ SIUNČIAMI IR PRISTATOMI
Priklasuomai nuo augalo rūšies, amžiaus, dydžio ir pardavimo laiko, siūlome siuntimą per AUTOBUSŲ SIUNTAS. Tai pats saugiausias pristatymo būdas, kuomet augalai pakuojami tą pačia dieną ir Jus pasiekia jau tos dienos vakare.
Galimas ir pristatymas į LP EXPRESS paštomatus, tačiau šiam būdui yra daugiau apribojimų: negalime siųsti trapesnių ar jautresnių augalų.
Augalus galėsite atsiimti ir atsiėmimo vietoje Alytaus km. (visai šalia Alytaus) arba pagal sutarimą Rumšiškėse (Kaišiadorių raj.).

AUGALŲ KATALOGAS | REZERVACIJA | UŽSAKYMAS

NORITE PAMATYTI VISUS REZERVUOJAMUS AUGALUS MULTIPALETĖSE? Spauskite ČIA ir mes jus nukreipsime į mūsų internetinės augalų  parduotuvės MARGASKIEMAS.LT rezervacijos katalogą.
NORITE UŽSISAKYTI AUGALUS VAZONĖLIUOSE? Spauskite ČIA ir išsirinkite.
Asortimentas nuolat plečiamas ir atnaujinamas, todėl jei neradote ieškomo augalo, parašykite mums.

TURITE KLAUSIMŲ?
Skambinkite +370 603 66020.


2023/12/08 2017

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.