Grąžinimo sąlygos

Mūsų tikslas - Jūsų pasitikėjimas ir pasitenkinimas užsakytu produktu ar paslauga. Todėl taikome 14 dienos grąžinimo galimybe.
Jei apsigalvojote arba manote, kad gavote ne tai, ką užsakėte, prašome nedelsdami praneškite apie problemą ir džiaugsimės galėdami ją išspręsti.
Patariame pateikti kuo daugiau su problema ar nesusipratimu susijusios informacijos. Šią informaciją mes vertinsime bei nuspręsime ar ši problema atitinka pinigų grąžinimo ar prekės pakeitimo sąlygas. Tai taip pat mums padės mums tobulinti siūlomą produktą.

Kas gali būti grąžinta?
Atkreipikite dėmesį, kad pinigų grąžinimas ar prekės keitimas netaikomi:
Personalizuoti lipdukai bei užrašai. Šios prekės pagamintos pagal Jūsų pasirinktą dydį, spalvą, pateiktą tekstą būtent Jums.
Kiti personalizuoti užsakymai. Jie pateikti pagal Jūsų pasirinkima, Jūsų pateiktą informaciją.
Visi kiti standartiniai (nepersonalizuoti) produktai gali būti grąžinti originalioje pakuotėje, be naudojimo žymių.

Apsigalvojote?
Jei taip nutiko, prekę galite grąžinti neatplėšta originalia pakuote. Tai reiškia, kad prekė negalėjo būti išpakuojama ar bet kaip naudojama.
Atkreipikite dėmesį, kad grąžinamos prekės siuntimo išlaidas moka pirkėjas. Jūs taip pat neatgausite ir užsakant sumokėtų siuntimo išlaidų.

Brokuotos prekės?
Kad problema būtų sprendžiama operatyviau, prašome atsiųsti fotonuotraukas, kuriose tikrai gerai būtų matoma ir pakuotė, ir produktas. Jei nustatysime, jog pažeidimas atsirado pristatymo metu arba tai yra gaminimo brokas, pakeitimą išsiųsime nemokamai arba grąžinsime pinigus.

Ne tai, ką užsakėte?
Šiuo atveju, kai prekę gavote kitą arba ji neatitinka to, ką suderinote, Jums nemokamai atsiųsime jos pakeitimą. Tačiau jei pagal pateiktas nuotraukas nustatysime, kad prekė atitinka tai, ką patys pasirinkote bei patvirtinote pirkdami, prekės grąžinimas ar pakeitimas nebus taikomas. Todėl pildydami užsakymą, labai atidžiai rinkitės ir pirkite tik tuomet, kai esate tikras, jog tai yra tai, ko Jums tikrai reikia.

Ar galiu susigrąžinti pinigus?
Jei Jūsų atveju yra taikoma pinigų grąžinimo garantija, pinigai bus pervesti į tą pačią sąskaitą, kortelę ar PayPal paskyrą, iš kurios buvo daromas originalus mokėjimas pateikiant užsakymą. Dažniausiai tai užtrunka 1-3 darbo dienas, tačiau grąžinimai į kredito korteles gali trukti iki 7 darbo dienų.

Kas moka grąžinimo siuntimo mokestį?
Šį mokestį už prekės grąžinimą moka pirkėjas. Mokestis nėra grąžinamas.

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.