Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip auginti figmedžius LITTLE MISS FIGGY?
2023/09/17 224
Kaip auginti figmedžius LITTLE MISS FIGGY?
Jei kada nors svajojote sėkmingai užsiauginti savo figmedį, tai galite padaryti. Net jei neturite didelio sodo, figos mielai augs dideliame vazone saulėtoje terasoje. Mėgaukitės nuostabiu augintiniu, kuris sunokins daug skanių, saldžių, sultingų vaisių.Figmedis (ficus carica) LITTLE MISS FIGGYFigmed..
Dykumų rožė - 11 naudingų patarimų auginantiems
2023/09/13 133
Dykumų rožė - 11 naudingų patarimų auginantiems
DYKUMŲ ROŽĖ, dar kartais vadinama Tinūtru, botaninsi pavadinimas Adenium obesum.Būdingi šio augalo bruožai - storas, sultingas kamienas ir nuostabaus grožio žvaigždės formos rožinės, raudonos ar baltos spalvos žiedai.Gamtoje natūraliai auga vakariniuose Afrikos atogrąžų, Arabijos pusiasalio ir Tanza..
Augalų atsparumo zonos - ką jos reiškia?
2023/09/12 62
Augalų atsparumo zonos - ką jos reiškia?
Tai sodininkams ir daržininkams yra labai svarbi informacija, kuri leidžia nustatyti ar pasirinktas norimas auginti augalas gali augti konkrečioje vietoje. Tam yra sukurti atsparumo žemėlapiai.Jei norite, kad medis, krūmas arba kitas daugiametis augalas gerai augtų ten kur Jūs gyvenate, neužtenka ti..
Nuostabus MEDIS! Dar įdomesni faktai apie GINKMEDĮ
2023/09/08 54
Nuostabus MEDIS! Dar įdomesni faktai apie GINKMEDĮ
Nuostabus MEDIS! Dar įdomesni faktai apie GINKMEDĮ (Ginkgo Biloba)!Ginkmedis - grakštus, ilgaamžis medis. Paskutinė gyva tokių senovinių augalų rūšis, todėl yra visiškai unikalus ir dėmesio vertas augalas.Nėra išlikusio nė vieno natūraliai pasisėjusio ir augančio ginkmedžio. Visi šiandien gyvenantys..
Balzaminė tuopa - sodams, pirtims, bitėms
2023/09/07 102
Balzaminė tuopa - sodams, pirtims, bitėms
Jūs turbūt žinojote, kad dar romėnų laikais, balzaminės tuopos puošė viešąsias žmonių susirinkimo vietas. Pats pavadinimas "Populus" reiškia "Žmonių medis", "Balsamifera" - tai saldžiai kvepiančios medžio sultys arba „balzamas“, kurį išskiria lapai. Patrinkite ką tik nukritusį ar sudžiūvusį lapą rud..
Sėklų stratifikavimas. Kas ir kaip?
2022/04/07 2508
Sėklų stratifikavimas. Kas ir kaip?
Daigindami augalus iš sėklų, dažnai susidūriame su terminais „stratifikavimas“ arba „stratifikacija“. Jei jums tai nauji terminai, jie gali atrodyti mįslingai. Taigi kas yra stratifikacija? Kodėl kai kurioms sėkloms to reikia? Ir kokie to atlikimo metodai?KAS YRA STRATIFIKACIJA?Stratifikacija yra pr..
Kaip skarifikuoti sėklas
2022/03/18 1082
Kaip skarifikuoti sėklas
Tiesiog faktas, kad pradedantys augintojai nori kuo labiau pagreitinti dygimą. Deja, motina gamta nepalengvino šios užduoties, suprojektuodama kiekvieną sėklos kevalą taip, kad būtų kuo kietesnis ir nepralaidesnis. Ir tai yra tam, kad sėklos gamtoje būtų mažiau pažeidžiamos, išliktų kuo ilgiau gyvyb..
7 ženklai, kad jūsų kambariniams augalams reikia daugiau šviesos ir ką daryti
2022/03/01 1203
7 ženklai, kad jūsų kambariniams augalams reikia daugiau šviesos ir ką daryti
Šviesa yra pagrindinis augalų augimo ir gyvybingumo veiksnys. Tačiau ar visada žinome, kokie jos trūkumo ženklai? Netgi tada, kai mūsų akimis namuose pakankamai šviesos, jos lygis gali būti visiškai netinkantis augalams.Žemiau - 7 ženklai, kuriais augalai signalizuoja apie šviesos trūkumą.1. Augalai..
Katalpa Lietuvoje
2022/02/16 3183
Katalpa Lietuvoje
Šioa gražuolės neįmanoma neįsimylėti! Keliaujant per Kroatiją, prieš 20 metų, negalėjau atsistebėti jaukiomis gatvių kavinukėmis, kurių lauko staleliai slėpese po gražiai suformuotais medžiais. Iš tolėliau, tuomet dar neįgudusiai akiai, tai atrodė lyg formuota liepa, akacija, ar tiesiog - kažkas ypa..
10 mažai žinomų faktų apie Libano kedrą (Cedrus Libani)
2022/02/02 1425
10 mažai žinomų faktų apie Libano kedrą (Cedrus Libani)
Libano kedras laikomas vienu mėgiamiausių medžių pasaulyje. Dėl išraiškingos formos, turtingos istorijos, ilgaamžiškumo. Libano Kedras vaizduojamas ir Libano emblemoje. Nors yra daug faktų apie šį nuostabų medį, pateikiame 10 mažiausiai žinomų.NUMERIS 1Jis matomas filme apie Harį Poterį. Garsusis ..
Vermikulitas sėklų stratifikavimui ir daiginimui
2022/01/22 1336
Vermikulitas sėklų stratifikavimui ir daiginimui
Vermikulitas – labai lengva medžiaga. Gaunama iš žėručio, kuris susmulkinamas ir kaitinamas aukštoje temperatūroje (iki 900–1 0000C), jos kiekis padidėja nuo 15 iki 20 kartų.Vermikulitas sulaiko didelį kiekį vandens bei teigiamus jonus – magnį, kalcį, kalį, tad labia sėkmingai naudojamas kaip prieda..
Kodėl daigai ištįsę
2022/01/04 1234
Kodėl daigai ištįsę
Sėklų daiginimas yra labai malonus užsiėmimas. Tai kaip mažas stebuklas, kurį galite stebėti savo akimis: mažytė sėkla, įterpta į dirvą, atgyja ir per trumpą laiką tampa daigeliu, auga, stiprėja. Tačiau ne visada tai taip paprasta ir nerūpestinga. Džiugina matyti greitai augančius daigus. Tačiau tai..
Sėklos luobelės šalinimas nuo daigų
2022/01/03 837
Sėklos luobelės šalinimas nuo daigų
Taip kartais atsitinka daigams sudygus – sėklos lukštas ar luobelė nenori skirtis su savo naujagimiu. Paprastai luobelė nukrinta, kuomet stiprūs pirmieji daigų lapai ar spygliukai tiesiog atsiplėšia nuo jos.  Tačiau ne visi daigai atrodo tam stiprūs pakankamai, o lapelių galiukus sulaikantis lu..
Kodėl ir kaip mirkyti sėklas
2021/12/31 1655
Kodėl ir kaip mirkyti sėklas
Sėklų mirkymas yra sena įgudusių daržininkų ir sodininkų gudrybė, kurią pradedantieji dažnai pamiršta. Tai reikia daryti, nes išmirkytos sėklos dygsta greičiau ir geriau.Šiame straipsnyje – kodėl patariama sėklas mirkyti ir kaip tai daryti.Sėklų mirkymo priežastysKas nutinka sėkloms jas pamirkius va..
Kaip išvengti pelėsio ir dirvos grybelio atsiradimo?
2021/12/29 799
Kaip išvengti pelėsio ir dirvos grybelio atsiradimo?
Praleidžiate valandų valandas atidžiai planuodami ir rinkdamiesi Jums tinkamus augalus, dar ilgiau ruošdami daigyklas, sėdami sėklas bei sudarydami dygimui tinkamas sąlygas. Tačiau visus Jūsų planus ir svajones auginti gražius ir originalius augalus sodyboje ar sodo sklype gali niekais paversti pelė..
Kaip prižiūrėti ką tik sudygusius daigus
2021/12/26 805
Kaip prižiūrėti ką tik sudygusius daigus
Pagaliau! Jūsų viduje pasėtos  sėklos sudygo. Didelis darbas padarytas, bet kas toliau? Šie mažyčiai maži daigai dabar kasdien vis daugiau džiugins savo augimu. Tačiau dabar jiems reikės ir daugiau priežiūros.  Kuo daugiau jos skirsite, tuo geresnį rezultatą turėsite. Tikrai klystate ..
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.