Įsimintų sąrašas
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Krepšelis
Vermikulitas sėklų stratifikavimui ir daiginimui
2023/12/20 2619
Vermikulitas sėklų stratifikavimui ir daiginimui
Vermikulitas – populiarus kambarinių ir sodo augalų dirvožemio priedas, gerinantis dirvos tekstūrą, reguliuojantis drėgnumą ir taip padedantis augti sveikiems augalams. Pagrindiniai vermikulito įterpimo į dirvą privalumai yra geresnis vandens sugėrimas, sulaikymas ir dirvožemio laidumo gerinimas.Kas..
Augalai iš multipalečių ir vazonėliuose. Rezervacija, pardavimas, siuntimas.
2023/12/08 2018
Augalai iš multipalečių ir vazonėliuose. Rezervacija, pardavimas, siuntimas.
Jau penkiolika metų Jums siūlome įvairių dekoratyvių augalų (medžių, krūmų, vijoklių) bei gėlių (vienmečių ir daugiamečių) sėklų.Pateikdami daiginimo instrukcijas tikimės, kad sėkmingai pasėsite, auginsite, užauginsite tai, ko ne visada galima surasti prekybos centruose, turguose ar pas kitus dekora..
Agrotekstilės danga: žiemos skydas Jūsų sodui.
2023/10/22 973
Agrotekstilės danga: žiemos skydas Jūsų sodui.
Artėja rudens ir žiemos sezonas, o tai reiškia - laikas pagalvoti apie augalų apsaugą nuo šalčio.Vienas iš efektyviausių augalų apsaugos būdų – naudoti baltą dengiančią agrotekstilę.Kodėl agrotekstilė yra geras pasirinkimas?Agrotekstilė pagaminta iš polipropileno pluošto. Jis yra lengvas, kvėpuojant..
Zamiokulkų auginimas ir priežiūra.
2023/09/24 1740
Zamiokulkų auginimas ir priežiūra.
Šio stipraus ir vešlaus augalo pavadinimą gali būti sunku ištarti, bet jo auginimas - labai paprastas. ZAMIOKULKAS (Zamioculcas zamiifolia) arba trumpiau ZZ augalas, kitaip dar vadinamas Pinigų medžiu, o dėl savo afrikietiškos kilmės  - dar ir Zanzibaro brangakmeniu. Augalas atrodo egzotiškai, ..
Figmedžių LITTLE MISS FIGGY auginimas ir priežiūra
2023/09/17 2448
Figmedžių LITTLE MISS FIGGY auginimas ir priežiūra
Jei kada nors svajojote sėkmingai užsiauginti savo figmedį, tai tikrai galite padaryti. Net jei neturite didelio sodo, figos mielai augs dideliame vazone saulėtoje terasoje. Mėgaukitės nuostabiu augintiniu, kuris sunokins daug skanių, saldžių, sultingų vaisių.Žemiau rasite informaciją apie auginimo ..
Dykumų rožė - 11 naudingų patarimų auginantiems.
2023/09/13 3164
Dykumų rožė - 11 naudingų patarimų auginantiems.
DYKUMŲ ROŽĖ, dar kartais vadinama Tinūtru, botaninis pavadinimas Adenium obesum.Būdingi šio augalo bruožai - storas, sultingas kamienas ir nuostabaus grožio žvaigždės formos rožinės, raudonos ar baltos spalvos žiedai.Gamtoje natūraliai auga vakariniuose Afrikos atogrąžų, Arabijos pusiasalio ir Tanza..
Augalų atsparumo zonos - ką jos reiškia
2023/09/12 1741
Augalų atsparumo zonos - ką jos reiškia
Tai sodininkams ir daržininkams yra labai svarbi informacija, kuri leidžia nustatyti ar pasirinktas norimas auginti augalas gali augti konkrečioje vietoje. Tam yra sukurti atsparumo žemėlapiai.Jei norite, kad medis, krūmas arba kitas daugiametis augalas gerai augtų ten kur Jūs gyvenate, neužtenka ti..
Nuostabus MEDIS! Dar įdomesni faktai apie GINKMEDĮ.
2023/09/08 845
Nuostabus MEDIS! Dar įdomesni faktai apie GINKMEDĮ.
Nuostabus MEDIS! Dar įdomesni faktai apie GINKMEDĮ (Ginkgo Biloba)!Ginkmedis - grakštus, ilgaamžis medis. Paskutinė gyva tokių senovinių augalų rūšis, todėl yra visiškai unikalus ir dėmesio vertas augalas.Nėra išlikusio nė vieno natūraliai pasisėjusio ir augančio ginkmedžio. Visi šiandien gyvenantys..
Balzaminė tuopa - sodams, pirtims, bitėms.
2023/09/07 746
Balzaminė tuopa - sodams, pirtims, bitėms.
Jūs turbūt žinojote, kad dar romėnų laikais, balzaminės tuopos puošė viešąsias žmonių susirinkimo vietas. Pats pavadinimas "Populus" reiškia "Žmonių medis", "Balsamifera" - tai saldžiai kvepiančios medžio sultys arba „balzamas“, kurį išskiria lapai. Patrinkite ką tik nukritusį ar sudžiūvusį lapą rud..
Sėklų stratifikavimas. Kas ir kaip
2022/04/07 4513
Sėklų stratifikavimas. Kas ir kaip
Daigindami augalus iš sėklų, dažnai susidūriame su terminais „stratifikavimas“ arba „stratifikacija“. Jei jums tai nauji terminai, jie gali atrodyti mįslingai. Taigi kas yra stratifikacija? Kodėl kai kurioms sėkloms to reikia? Ir kokie to atlikimo metodai?KAS YRA STRATIFIKACIJA?Stratifikacija yra pr..
Kaip skarifikuoti sėklas.
2022/03/18 1739
Kaip skarifikuoti sėklas.
Tiesiog faktas, kad pradedantys augintojai nori kuo labiau pagreitinti dygimą. Deja, motina gamta nepalengvino šios užduoties, suprojektuodama kiekvieną sėklos kevalą taip, kad būtų kuo kietesnis ir nepralaidesnis. Ir tai yra tam, kad sėklos gamtoje būtų mažiau pažeidžiamos, išliktų kuo ilgiau gyvyb..
7 ženklai, kad jūsų kambariniams augalams reikia daugiau šviesos ir ką daryti.
2022/03/01 1960
7 ženklai, kad jūsų kambariniams augalams reikia daugiau šviesos ir ką daryti.
Šviesa yra pagrindinis augalų augimo ir gyvybingumo veiksnys. Tačiau ar visada žinome, kokie jos trūkumo ženklai? Netgi tada, kai mūsų akimis namuose pakankamai šviesos, jos lygis gali būti visiškai netinkantis augalams.Žemiau - 7 ženklai, kuriais augalai signalizuoja apie šviesos trūkumą.1. Augalai..
Katalpa Lietuvoje.
2022/02/16 5199
Katalpa Lietuvoje.
Šioa gražuolės neįmanoma neįsimylėti! Keliaujant per Kroatiją, prieš 20 metų, negalėjau atsistebėti jaukiomis gatvių kavinukėmis, kurių lauko staleliai slėpese po gražiai suformuotais medžiais. Iš tolėliau, tuomet dar neįgudusiai akiai, tai atrodė lyg formuota liepa, akacija, ar tiesiog - kažkas ypa..
10 mažai žinomų faktų apie Libano kedrą (Cedrus Libani).
2022/02/02 2328
10 mažai žinomų faktų apie Libano kedrą (Cedrus Libani).
Libano kedras laikomas vienu mėgiamiausių medžių pasaulyje. Dėl išraiškingos formos, turtingos istorijos, ilgaamžiškumo. Libano Kedras vaizduojamas ir Libano emblemoje. Nors yra daug faktų apie šį nuostabų medį, pateikiame 10 mažiausiai žinomų.NUMERIS 1Jis matomas filme apie Harį Poterį. Garsusis ..
Kodėl daigai ištįsę?
2022/01/04 2060
Kodėl daigai ištįsę?
Sėklų daiginimas yra labai malonus užsiėmimas. Tai kaip mažas stebuklas, kurį galite stebėti savo akimis: mažytė sėkla, įterpta į dirvą, atgyja ir per trumpą laiką tampa daigeliu, auga, stiprėja. Tačiau ne visada tai taip paprasta ir nerūpestinga. Džiugina matyti greitai augančius daigus. Tačiau tai..
Sėklos luobelės šalinimas nuo daigų
2022/01/03 1331
Sėklos luobelės šalinimas nuo daigų
Taip kartais atsitinka daigams sudygus – sėklos lukštas ar luobelė nenori skirtis su savo naujagimiu. Paprastai luobelė nukrinta, kuomet stiprūs pirmieji daigų lapai ar spygliukai tiesiog atsiplėšia nuo jos.  Tačiau ne visi daigai atrodo tam stiprūs pakankamai, o lapelių galiukus sulaikantis lu..
Kodėl ir kaip mirkyti sėklas.
2021/12/31 2730
Kodėl ir kaip mirkyti sėklas.
Sėklų mirkymas yra sena įgudusių daržininkų ir sodininkų gudrybė, kurią pradedantieji dažnai pamiršta. Tai reikia daryti, nes išmirkytos sėklos dygsta greičiau ir geriau.Šiame straipsnyje – kodėl patariama sėklas mirkyti ir kaip tai daryti.Sėklų mirkymo priežastysKas nutinka sėkloms jas pamirkius va..
Kaip išvengti pelėsio ir dirvos grybelio atsiradimo?
2021/12/29 1476
Kaip išvengti pelėsio ir dirvos grybelio atsiradimo?
Praleidžiate valandų valandas atidžiai planuodami ir rinkdamiesi Jums tinkamus augalus, dar ilgiau ruošdami daigyklas, sėdami sėklas bei sudarydami dygimui tinkamas sąlygas. Tačiau visus Jūsų planus ir svajones auginti gražius ir originalius augalus sodyboje ar sodo sklype gali niekais paversti pelė..
Kaip prižiūrėti ką tik sudygusius daigus.
2021/12/26 1339
Kaip prižiūrėti ką tik sudygusius daigus.
Pagaliau! Jūsų viduje pasėtos  sėklos sudygo. Didelis darbas padarytas, bet kas toliau? Šie mažyčiai maži daigai dabar kasdien vis daugiau džiugins savo augimu. Tačiau dabar jiems reikės ir daugiau priežiūros.  Kuo daugiau jos skirsite, tuo geresnį rezultatą turėsite. Tikrai klystate ..
Rodoma nuo 1 iki 19 iš 19 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.